Ulaşım-Konaklama

Konaklama:

Müşküle köyünde konaklama tesisi olmamakla beraber koşu için köy sakinleri tarafından geçici bir kamp alanı oluşturulacaktır. İsteyen katılımcılar, önden rezervasyon yaparak kendi çadırları ile kamp yapabilecektir. kamp alanında wc, duş, bulaşıkhane, genel aydınlatma, şarj noktası bulunacak ve çevresi çevrilecektir. Kamp konaklama kişi başı cüzi ücretle yapılacak, geliri Müşküle Çevre, Kültür ve Düşünce Derneği tarafından kamp alanı ve etkinlik giderlerinde kullanılacaktır.

Müşküle’ye 10-30 dakika mesafede Orhangazi ve İznik ilçelerinde birçok pansiyon, ev kiralama, otel ve kamping alternatifi mevcuttur. 

Ulaşım:

 Etkinlik merkezi Müşküle sahilindeki anıt ağacın yakınındadır.

Adres: Müşküle, Gemlik İznik Yolu, 16860 İznik/Bursa

Orhangazi ve İznik’ten karşılıklı minibüs seferleri mevcuttur. 

Organizasyon bir servis planlamamıştır.

Aracıyla gelenler için bir ücretsiz otopark alanı oluşturulacaktır. Anıt ağacın batı yönünde (Orhangazi tarafını) yol üstüne araç bırakmak etkinlik boyunca yasaklanmıştır (koşu başlangıç. ve bitiş alanı.)

Yarışma günü sahil – köy arasında yabancı araç trafiği kısıtlanacaktır. Köy içinde kısıtlı otopark alanı olduğu için konukların ring servislerle sahil-köy arası ücretsiz taşınması yapılacaktır.

NOT: Müşküle’ye güneyden yolculuk edenler için uyarı! Navigasyon uygulamaları dağ yollarını gösterebilir. Güvenliğiniz için sadece Narlıca  ve Göllüce üstünden gelen, ana asfalt yolları takip eden rotaları tercih ediniz.

en_USEnglish